سازمان صیغه

این وبلاگ راهیست برای رهایی کسانی که تحت فشارند و نمی توانند ازدواج دائم بکنند

شیوه ثبت نام در وبلاگ

بسم الله الرحمن الرحیم

ازدواج موقت راهی است برای کسانی که تحت فسار جنسی هستند و از طرفی به خاطر نداشتن سرمایه، عدم آمادگی ذهنی و امثالهم نمی توانند ازدواج دایم داشته باشند. هدف مدیر این وبلاگ به هیچ وجه ترویج فساد و فحشا و بی بندوباری نیست بلکه می خواهد راه رسیدن به ازدواج موقت که بسیار جلوی فساد را می گیرد برای افراد هموار سازد. ما در این پست از متعه(ازدواج موقت) دفاع کرده ایم و در این پستبرخی از احکام آن را گذاشته ایم.

دوستان برای یافتن همتایشان مراحل زیر را طی کنند:

۱.ثبت نام:

برای ثبت نام کافیست که به این ایمیل ،نوشته زیر را ارسال کنید:

WHOISMYMATE

آن وقت برای شما ایمیلی ارسال می شود که به آن فرمی الصاق شده است. پس از تکمیل فرم، فرم تکمیل شده را به ایمیل مزبور بفرستید.

۲.تعیین همسر مورد نظر:

 برای تعیین همسر مورد نظرتان، کد ایشان را به ایمیل بفرستید. برای تماس تلفنی با همسر مورد نظرتان و صحبت و گذاشتن قرار با ایشان، شما باید مبلغ ۳۰۰۰۰ تومان را به شماره حسابی که به وسیله ایمیل برایتان فرستاده خواهد شد بریزید تا شماره همسر به شما داده شود.

۳.خواندن خطبه عقد:

پس از تعیین زمان صیغه و مهریه، به شماره تلفن همراهی که به شما داده شده است زنگ بزنید تا خطبه عقد قرائت شود. در غیر این صورت مدیر وبلاگ به شما زنگ می زند و از شما مدت و مهر را می پرسد. البته هدف از این کار این است که ممکن است مراجعان خطبه عقد را درست-طبق آن شرایطی که در رساله های توضیح المسائل آمده- نخوانند، لذا به مدیر وبلاگ زنگ بزنید. البته اگر خودتان مطمئنید که می توانید درست و صحیح و شرعی بخوانید لازم نیست زنگ بزنید. ولی اگر می خواهید مدیر وبلاگ برایتان بخواند، ۱۰۰۰۰ تومان به همان شماره حساب واریز نمایید.

راه رهایی از زنا

+ نوشته شده در  دوشنبه دوم اردیبهشت ۱۳۹۲ساعت 18:17  توسط ح.خ